• You are here:

  • Home
  • About Us

Конкурс для шкільних команд Вінниччини "Вінниччина волонтерська"!


Organizer : ГО "Філсофія Серця", Корпус Миру США в Україні, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самовр


Start date: 05.08


End date: 09.08


Start time: 09:00


End time: 17:00


Event place: Тиврів


Description :

Громадська організація «Філософія Серця» за підтримки Корпусу Миру США в партнерстві з Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування впроваджує проект «Вінниччина волонтерська». В рамках проекту планується провести конкурс ідей серед сільських, селищних та районних шкіл Вінницької області. До участі в конкурсі запрошуються команди у складі учителя та учня. Загалом планується сформувати 27 команд за результатами конкурсного відбору.

На другому етапі переможці конкурсу у складі команди (учень, вчитель) приймуть участь у 5-денному тренінгу з 5-9 серпня 2013 року. Участь у навчанні безкоштовна. Витрати на транспортування, проживання та харчування покриваються організаторами. Під час тренінгу учасники отримають практичні знання з наступних тем: волонтерство, управління проектами, виявлення потреб громади, фандрейзинг, створення та утримання волонтерського клубу, а також реалізують один спільний волонтерський проект.

Заключним етапом проекту буде створення 27 волонтерських клубів «Вінниччина волонтерська» на базі місцевих шкіл, що працюватимуть під гаслом «Ти і я – волонтер, світ ми змінимо тепер!».

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету та надіслати на адресу організаторів. Детальна інформація в Положенні про конкурс.