• You are here:

  • Home
  • About Us

Семінар «Як організувати боротьбу з корупцією на місцевому рівні?»


Organizer : ЦПСА, ФС


Start date: 04.02


End date: 05.02


Start time: 10:30


End time: 17:00


Event place: м. Вінниця, Об 'їзне шосе, готель «Фенікс»


Description :

Центр політичних студій та аналітики та Філософія Серця запрошують до участі у семінарі «Як організувати боротьбу з корупцією на місцевому рівні?».

Семінар буде корисним і цікавим для активістів місцевих громадських організацій, журналістів, представників органів місцевого самоврядування та державної влади. Під час семінару учасники ознайомляться з видами корупції, отримають практичний досвід використання законодавчих механізмів для виявлення корупції та навчаться знаходити корупційні ризики на місцевому рівні.

Питання, які будуть розглянуті під час семінару:

  • Види корупції та корупційні ризики;

· Корупція на місцевому рівні: зловживання з публічними фінансами, майном, земельні махінації;

· Відкритість та прозорість органів влади як запорука боротьби з корупцією. Джерела та способи отримання інформації. Сайти та регламенти органів влади. Доступ до публічної інформації: як правильно скласти інформаційний запит?;

· Бюджетний процес в Україні: участь громадськості;

  • Як провести антикорупційне журналістське розслідування на місцевому рівні;
  • Співпраця НУО з органами публічної та виконавчої влади.

Організатори забезпечують з проживання та харчування учасників, транспортні витрати компенсуються в межі 280 грн.

Для участі у семінарі необхідно надіслати лист-зголошення до 02 лютого 2015р. на електронну адресу philofh@meta.ua. Деталі за телефоном 0432697838.

Захід відбудеться в рамках проекту «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет». Виконавцем проекту є ГО «Центр політичних студій та аналітики». Проект фінансується Європейським Союзом. Регіональний партнер проекту у Вінницькій області – ГО «Філософія Серця», медіа-партнер - ВОГО «Громадська студія».