• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • ГРОМАДСЬКИЙ ВІСНИК ЗАКУПІВЕЛЬ ВІННИЧЧИНИ - 7 (29.10-22.11. 2014 р) Можна купити за 500 тис, а купляють за 850 тис!

ГРОМАДСЬКИЙ ВІСНИК ЗАКУПІВЕЛЬ ВІННИЧЧИНИ - 7 (29.10-22.11. 2014 р) Можна купити за 500 тис, а купляють за 850 тис!

2014-11-23

/Files/images/482e4933005de9a2f7aa148816a3399b1f255788_b_b8fc71bf331a9610570ec5bd6b4251946b9a5fbe.jpg

Здійснюючи моніторинг сайту www.tender.me.gov.ua , експерти громадської організації «Філософія Серця» з’ясували:

Завдяки пильності прокуратури тендер на проведення реконструкції приміщень комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №5» по вул. Маяковського, 138 в м. Вінниця для створення Хоспісу за кошти місцевих бюджетів через Департамент охорони здоров’я Вінницької міської ради оголошено повторно. Тож сподіваємось, що 3 млн 700 тис грн. будуть використані ефективно і за цільовим призначенням. Нинішній тендер збирає пропозиції до 1 грудня 2014 року.

Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради за кошти місцевих бюджетів придбає для міського комунального підприємства «Вінницязеленбуд» корчувальну машину за 850 тисяч гривень у приватного підприємства «Молоток». Громадскі експерти промоніторили сайти з аналогічною технікою. Таку машину італійського виробництва можна придбати за півмільйона грн. (http://vinnica.prom.ua/p39192240-korchevatel-pnej-rotor.html#!related_block ). Відтак, їхнім завдання зараз буде з’ясувати технічні характеристики машини від ПП «Молоток» і порівняти їх з ринковими пропозиціями.

Комунальний заклад "Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім.акад. О.І. Ющенка" за кошти місцевих бюджетів через Департамент охорони здоров'я та курортів Вінницької обласної державної адміністрації придбає за півмільйона гривень апарат ультразвукової діагностики для дослідження судин шиї та головного мозку, а також сервісний генератор за триста тисяч гривень.Результати порівняння ціни з інтернет-складами медичної техніки приємно здивували експертів – вони виявились такими самими!

А ось Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня до 1 грудня 2014 року оголосила тендер для придбання за кошти місцевих бюджетів дизель-генераторної установки FI -100 AGS або його еквіваленту, потужністю 88 кіловат. Схоже, що така установка буде в лікарні унікальною, тому що схожих пропозицій на території України знайти не вдалося.

Комунальна установа "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"" за кошти державного бюджету має закупити у ТОВ "Торговий дім «Азаріс» 11 найменувань медичних меблів, хірургічних та стоматологічних на 719 тисяч гривень. Стоматологічне крісло можна купити в Україні від 30 тисяч гривень, а ось реанімаційний стіл вищого класу коштує 130 тисяч гривень (http://www.ukrmedsys.com/uploads/posts/price_rozd.htm), тому експерти не знайшли ознак порушень у цій закупівлі.

Комунальний заклад "Вінницький обласний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом" за кошти місцевих бюджетів планує закупити спеціалізований медичний автомобіль підвищеної прохідності Great Wall Voleex C30 або еквівалент. За даними сайту http://bogdanauto.com.ua/cars/great-wall/voleex-c30/price/, вартість цього легковика стартує від 179 тисяч гривень. А якщо зважати на те, що з нього хочуть зробити «спеціалізований медичний автомобіль підвищенної прохідності», ціна питання може значно зрости. 19 листопада закінчився прийом заявок, так що ми повернемося до цього питання після оприлюднення підсумків запиту цінових пропозицій.

26 тон непридатних до використання пестицидів, які знаходяться на території трьох сільських рад Мурованокуриловецького району на Вінниччині, а саме: Снітків, Роздолівка та Плосків, не можуть вивезти на утилізацію. А все тому, що не відбулися оголошені департаментом екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації відкриті торги. Причина – відхилені всі конкурсні пропозиції. Але поскільки утилізувати пестициди все ж необхідно, то відразу після оголошення результату про відміну, через кілька днів на сайті державних закупівель з’явилася об’ява про нові відкриті торги з цим же лотом.

460 тисяч гривень через управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області та ще 500 тисяч гривень через управління капітального будівництва Вінницької облдержадміністрації до кінця року має отримати за постачання тепла комунальне підприємство "Вінницяоблтеплоенерго". Ці суми виділені з бюджету для опалення адмінбудівель та хірургічного корпусу Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова. Сподіваємося, що і надалі батареї центрального опалення у Вінниці не будуть холодними.

Інформація підготовлена в рамках проекту «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет». Виконавцем проекту є ГО «Центр політичних студій та аналітики». Проект фінансується Європейським Союзом. Регіональний партнер проекту у Вінницькій області – ГО «Філософія Серця», медіа-партнер - ВОГО «Громадська студія».

Кiлькiсть переглядiв: 247

Коментарi