• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Комунальні підприємства Вінницької обласної Ради впровадили програмне забезпечення «Відкритий бюджет»

Комунальні підприємства Вінницької обласної Ради впровадили програмне забезпечення «Відкритий бюджет»

2018-07-31

За останні пів року спільними зусиллями громадських активістів з ГО «Центр громадської активності «Результат», ГО «Філософія Серця» та працівників Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, комунальні підприємства активно виконувати рішення обласної Ради про оприлюднення інформації щодо своєї діяльності.

Наприкінці травня було організована зустріч щодо моніторингу виконання даного рішення. Після зустрічі всі рекомендації були передані представника КП, але далі робота продовжувалась і набирала обертів.

Уже в липні місяці відбулось генерування візуалізації фінансової звітності КП Вінницької обласної Ради на сайті Управління спільної комунальної власності через використання програмного забезпечення «Відкритий бюджет», саме в розділі про фінансовий стан КП.

ГО «Центр Ейдос» розробив програмне забезпечення «Відкритий бюджет» для підвищення прозорості використання бюджетних коштів. Воно дозволяє розмістити на будь якому сайті інформацію про динаміку показників роботи як окремого комунального підприємства так і всіх підприємств адміністративно-територіальної одиниці.

Модуль побудований на основі стандартних форм фінансової звітності – Форма 1 «Баланс» та Форма 2 «Звіт про фінансові результати», які готують всі підприємства та подають до державної служби статистики України. Модуль дозволяє фільтрувати показниками за їх динамікою по відношенню до попереднього року – зростання, спадання та сталості. Модуль автоматично вираховує коефіцієнти рентабельності, оборотності та ліквідності, які можна знайти в вкладці «Фінансова аналітика».

При наявності даних про інші КП адміністративно-територіальної одиниці, автоматично з’являється можливість порівняння фінансових показників за будь яким показником фінансової звітності включаючи показники фінансової аналітики.

Отже, уже сьогодні можна переглянути інформацію про фінансовий стан КП та дізнатись інформацію про динаміку показників роботи підприємства.

Від усієї команди активістів ми хочемо висловити подяку працівникам Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, зокрема Баліцькому Ігорю Анатолійовичу - начальнику відділу організаційно-технічного забезпечення діяльності управління, за відкритість та потужну співпрацю, готовність впроваджувати інновації, конструктивний діалог, а головне спільно напрацьований РЕЗУЛЬТАТ!

Публікація підготовлена та здійснена в рамках проекту «Прозорі комунальні підприємства», що виконується Центром Ейдос за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Зміст публікації не відображає офіційної позиції Королівства Нідерландів.

Кiлькiсть переглядiв: 302

Коментарi