• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Проекти
  • «Вінницька школа громадської участі: місцевий бюджет для громади»

Хто

Проект "Вінницька школа громадської участі: місцевий бюджет для громади" виконувався громадською організацією «Філософія Серця» в партнерстві з громадською організацією «Інститут соціально-економічних і політичних ініціатив» та Донецьким національним університетом ім. Василя Стуса за фінансової підтримки Вінницької міської ради. Керівник проекту – Поліщук Олена.

Куратором проекту є Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Що прагнули досягти

Мета проекту: активізація та залучення громадськості до партисипативної демократії шляхом проведення циклу тренінгів з підвищення обізнаності і спроможності громадських організацій м. Вінниці брати участь у формуванні та виконанні міського бюджету та механізму отримання фінансової підтримки з міського бюджету на реалізацію власних ініціатив.

Що зроблено

1. Проведено тренінги з демократії участі в питаннях формування місцевих бюджетів, підготовки та виконання власних проектів, співпраці з органами місцевої влади та органами Казначейства.

2. Командами учасників проекту набуто практичних навиків шляхом використання кейс-метод щодо партисипаторного бюджету.

3. Проведено ярмарок ідей/симуляційна гра «Бюджет громадських ініціатив» серед команд учасників.

4. Експертами проекту проаналізовано проекти учасників і надано рекомендації щодо їх вдосконалення.

5. Учасниками проекту підготовлено та подано через депутатів пропозиції до бюджету, використовуючи інструмент участі «Робоча група з формування бюджету».

6. Проведено тренінг з партисипаторного бюджетування для студентів Донецького національного університету ім. Василя Стуса.

7. Здійснено запис вебінару щодо формування бюджету та участі громадськості в бюджетному процесі.

8. Проведено публічну дискусію з депутатами Вінницької міської ради для налагодження діалогу між учасниками проекту та депутатським корпусом для спільного вирішення питань шляхом підготовки пропозицій до Положення «Бюджету громадських ініціатив».

9. Аудиторія проекту склала 102 особи: 27 представників громадських організацій, 32 студенти, 40 старшокласників і 3 викладачі.

/Files/images/2018_rk/48379263_2069078939805256_3641669265238523904_n.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 519

Коментарi