• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Файловий архів

"Філософією Серця" розпочато реалізацію нового соціального проекту з підвищення комп'ютерної грамотності людей пенсійного віку: "Університет третього віку - вікно у світ. Українські перспективи".
Проект впроваджується за сприянням Міністерства соціальної політики України, у партнерстві з місцевою владою, соціально відповідальним бізнесом та Міжнародними грантовими інституціями.

/Files/images/1010023_437181023046417_1450724828_n.jpg/Files/images/1003841_437181026379750_1264869246_n.jpg

9-11 листопада 2012 року ФС прийняла участь у другому етапі проекту ПРООН в Україні "Open Ideas 4UA" під назвою "ХАКАТОН". Команда презентувала проект про нові сервіси у сфері надання адміністративних послуг.

Впровадження Закону України "Про адміністративні послуги" - це складова успіху у вирішенні проблеми зниження рівня корупції.

23 жовтня 2012 року у прес-центрі управління у справах преси та інформації Вінницької ОДА відбувся круглий стіл на тему: "Використання міжнародного та вітчизняного досвіду реформ у сфері надання адміністративних послуг: роль та вплив громадськості". Учасники говорили про вдосконалення надання адміністративних послуг у Вінницькій області. Ініціатором обговорення стала громадська організація "Філософія Серця".

У співпраці з місцевою владою "Філософія Серця" планує сприяти впровадженню в області так званих "швидких" публічних сервісів, таких як: отримання довідок, реєстрація майна, тримання паспортів, громадських актів. Це у свою чергу буде сприяти зниженню корупційних навантажень на громадян при отриманні зазначених послуг. Про це - у черговому сюжеті від медіа-партнера нашої організації ГО "Громадська Студія".

Реформування системи надання адміністративних послуг - це спільне завдання влади та громади

23 січня 2013 року, о 13.00, в приміщенні інформаційного агентства "Regionews" відбулася прес-конференція “Міжнародний та вітчизняний досвід впровадження адміністративних реформ. Проблеми та перспективи для України”. Захід проведено за ініціативи Вінницької громадської організації “Філософія Серця” в рамках реалізації Міжнародного проекту “Грузинський досвід реформ для України” за підтримкою благодійного фонду Богдана Гаврилишина.

Олексій Сініцин, заступник голови правління громадської організації “Філософія Серця” надав присутнім інформацію щодо результатів зазначеного проекту та розповів про плани організації на 2013 рік.

Про перспективи впровадження Закону України “Про адміністративні послуги” розповіла координатор упровадження реформ координаційного центру з упровадження економічних реформ при Президентові України Марія Горностай. Вона надала інформацію щодо особливостей та пріоритетів реалізації Закону на період 2013-2014 років.

Перший заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник підкреслив важливість розвитку Центрів надання адміністративних послуг відповідно до прийнятого у вересні 2012 року Закону України “Про адміністративні послуги” та розказав присутнім о здобутках й перспективах Міського дозвільного центру при КМДА.

У прес-конференції взяв участь Владислав Радиш, директор по роботі з державними органами, установами науки й освіти корпорації “Microsoft”, який ознайомив присутніх з перспективами надання електронних сервісів через Єдиний державний портал адміністративних послуг та можливостями співпраці органів державної влади з компанією.

У підсумку, голова громадської організації “Філософія Серця” Юлія Грига підкреслила важливість активної участі громадськості у процесах проведення суспільно значимих реформ, зокрема у сфері надання адміністративних послуг. Вона звернула увагу присутніх на необхідності проведення постійного моніторингу якості надання послуг та ефективного використання коштів під час цього процесу. “Громадяни України повинні отримати якісний сервіс та на практиці відчути користь від проведених реформ. Нам не потрібні реформи заради реформ. Це спільне завдання влади та громади.” - зазначила пані Юлія.

Всі рішення в Свердловській області забезпечені грошима

За словами гостей з Росії – депутатів Законодавчих Зборів Свердловської області, всі свої рішення вони забезпечують грошима. Ці та інші цікаві факти вони презентували 1 березня 2013 року на зустрічі з членами президії Вінницької обласної Ради та головами громадських організацій Вінниччини. Відкрив діалог голова обласної Ради Сергій Татусяк.

Законодавчі Збори Свердловської області складаються з 50 депутатів. Депутати місцевого рівня в Росії отримують немалу компенсацію за свою роботу. Так, зарплата голови комісії з Регламенту складає 102 тисячі рублів ! І щоб якісніше виконувати свою роботу кожен депутат має помічників. І також на платній основі: допомога оцінюється приблизно в 20 тисяч рублів. Зрозуміло, що на таких умовах представники влади більше відповідально ставляться до своїх рішень та зацікавлені контролювати їх виконання !

Гості з Російської Федерації розповіли присутнім про свою діяльність. Голова комісії з Регламенту Законодавчих Зборів Максим Іванов та заступник голови комітету з аграрної політики, природокористування і охорони навколишнього середовища Олена Трєскова презентували досягнення Свердловської області в економіці та соціальному забезпеченні громадян.

Вони досить детально розповіли про організацію роботи Законодавчих Зборів, зокрема щодо власного досвіду співпраці з громадськими організаціями Свердовської області.

Громадські активісти Вінничччини також мали змогу отримати відповіді на свої запитання.

Відкритий діалог ще раз підтвердив спільний інтерес та готовність ділитися досвідом і гостей з Росії, і депутатів, і голів громадських організацій Вінниччини. А також в черговий раз підтвердив, що громадськості Вінниччини також є що представити своїм гостям.

Переконані, що пропозиції щодо реалізації конкретних спільних завдань, обговорені під час таких зустрічей, будуть вирішуватися за участі громадських активістів та організацій, які вони очолюють.

Кiлькiсть переглядiв: 2385

Коментарi

  • Magali

    2013-08-15 11:07:57

    Holy cocsine data batman. Lol! http://wfhzae.com [url=http://svhwhdm.com]svhwhdm[/url] [link=http://raempnbiyfd.com]raempnbiyfd[/link]...

  • Rajesh

    2013-08-08 01:42:42

    AFAICT you've coeervd all the bases with this answer!...