Академія громадської участі – програма навчання в рамках Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україн. Вона спрямована на забезпечення більш ефективного діалогу між владою та громадою з використанням інструментів партисипативної демократії та принципів доброго врядування.

ГО "Філософія Серця" є учасники Академії і має можливість ознайомитися з напрацюваннями Центру експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи, Європейської платформи країн-членів Ради Європи з доброго врядування, правовою базою Ради Європи з місцевої і регіональної демократії.

Європейська Хартія місцевого самоврядування з додатковими протоколами, методіичні рекмендації по застосуванню системи управління ефективністю, принципи дброго врядування і багато крисної інформації в прикріплених файлах.

З січня 2015 року представники ГО "Філософія Серця" розпочали опитування депутатів та працівників виконавчого апарату Вінницької обласної Ради з метою дослідженя впровадження 12 принципів доброго демократичного врядування.

Кiлькiсть переглядiв: 1158

Коментарi